Zapraszamy do najlepszej placówki

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
Zapraszamy do najlepszej placówki

AMA FILM ACADEMY – wyjątkowa szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które tworzy już swoją tradycję. Wielu twórców filmu docenia zaangażowanie szkoły filmowej w edukowanie rozwijające horyzonty wiedzy i kompetencji przydających się w świecie związanym z filmem. Szkoła powstała jako wynik twórczego wysiłku osób związanych od lat z filmem. W szkole filmowej można poszerzyć wiedzę i umiejętności pożyteczne na drodze kariery związanej ze światem filmu. Pomysłodawcą szkoły jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży filmowej osiągnął wiele. Wykładał w wielu miejscach w kraju i za granicą.

W szkoła filmowa Warszawa http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ szkole filmowej profesorami są aktywni zawodowo reżyserzy, operatorzy, scenarzyści, technicy i profesjonaliści od dźwięku, wykładają także popularni aktorzy oraz specjaliści od teorii i historii filmu.

W szkole filmowej Warszawa uczniowie mają okazję m.in. poszerzenia wiedzy i umiejętności praktycznych na temat produkcji i postprodukcji filmu, reżyserii, pracy operatorskiej i dźwiękowej. Szkoła filmowa od początku funkcjonowania jest instytucją otwartą na potrzeby słuchaczy. Zgłębienie wiedzy w zakresie kinematografii jest naprawdę możliwe, jeśli pracuje się się z najlepszymi. Można uczyć się na określonym kierunku, jak i na wybranych warsztatach.

Zapraszamy do najlepszej placówki filmowej. Nauka u nas jest pożyteczna i sprawi Wam wiele radości.

Top